Kariera

KARIERA

GRAST-Siedlce to dynamicznie rozwijająca się firma, której zadaniem jest kompleksowe prowadzenie logistyki swoich klientów. Jakość i terminowość dostaw to główne priorytety naszej firmy, które wpływają na zadowolenie naszych klientów. Dołącz do nas już dziś !!!

Kierowca

Poszukujemy kierowców w transporcie międzynarodowym. Wymagane prawo jazdy kategorie: B,C,E, karta do tachografu cyfrowego, pozwolenie na przwóz rzeczy. Doświadczenie w ruchu międzynarodowym i znajomość komunikatywna języków mile widziana.

Preferowane kierunki to:

  • Polska-Czechy
  • Polska-Słowacja
  • Polska-Węgry
  • Polska-Niemcy
  • Polska-Polska

Kierowcy z okolic Śląska mile widziani !

Spedytor

W związku z szybkim rozwojem działu Spedycji naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Spedytor Międzynarodowy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:

  • Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami oraz partnerami zagranicznymi
  • Bieżącą obsługę zleceń
  • Współpracę z pozostałymi działami spedycji
  • Współpracę z firmami zewnętrznymi w celu realizacji usług transportowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i budowania relacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność i wysoki poziom odpowiedzialności

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze TLS
  • Ciekawe i rozwojowe zadania realizowane w dynamicznym zespole międzynarodowym
  • Szansę dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w dynamicznie rozwijającym się obszarze logistyki
  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem oraz merytoryczne wsparcie w dziedzinie spedycji
  • Dobrą atmosferę pracy